Auchandirect.pl

 

Termin dostawy można zarezerwować już na samym początku składania zamówienia w nagłówku strony. Jedyny warunek to bycie zalogowanym. 

 

 

Po wyborze dnia, przedziału godzinowego i zatwierdzeniu nasza rezerwacja będzie ważna przez 1 godzinę. Swoją rezerwację można zmienić poprzez kliknięcie odnośnika "Zmień"

Termin można również wybrać podczas składania zamówienia.  Zamówienia dostarczamy 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00-22:00. Termin dostawy można wybrać nawet na następne 7 dni. Termin i godziny dostawy można wybrać samodzielnie spośród zaproponowanych przez AuchanDirect podczas składania zamówienia, tak aby zakupy przyjechały w wygodnej dla Ciebie porze.

Zamówienia złożone do 12:30, możemy zrealizować już od godziny 18:00 tego samego dnia (w miarę dostępnych terminów dostaw).

Zamówienia złożone do 13:00, możemy zrealizować już od godziny 8:00 następnego dnia (w miarę dostępnych terminów dostaw).

Zamówienia złożone do 23:00, możemy zrealizować już od godziny 15:00 następnego dnia (w miarę dostępnych terminów dostaw).