Auchan E-Commerce Polska Sp. z o.o. to sklep internetowy należący do francuskiego koncernu Auchan o międzynarodowym zasięgu. Grupa obecna jest w 12 krajach świata, zatrudnia 243 tysiące współpracowników w 150 różnych zawodach. Praca u nas to otwarcie się na nowe wyzwania, poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie handlu i logistyki.

Obecnie poszukujemy chętnych kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Magazynier

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • - Rozładunki dostaw i pakowanie towaru do wysyłki
  • - Przemieszczanie towaru wewnątrz magazynu
  • - Obsługa urządzeń magazynowych
  • - Obsługa systemu komputerowego i skanerów

- Nasze oczekiwania od kandydata:

  • - Gotowość do pracy w weekendy oraz do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • - Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem
  • - Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
  • - Zaangażowanie i sumienność w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • - Zatrudnienie o umowę o pracę
  • - Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, karta Benefit, system dopłaty do posiłków na miejscu)
  • - Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • - Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie dokumentów (list motywacyjny, życiorys) wraz z podpisanym oświadczeniem na adres rekrutacja.ecommerce@auchan.pl

Prosimy o dopisanie w dokumentach następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzanie ich do bazy danych firmy Auchan E-Commerce Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisani ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."

Dostawcy/Kierowcy

Obowiązki:

  • - Załadunek towaru na auta służbowe
  • - Dostarczenie towaru do klienta indywidualnego, oraz odbiór zwrotów i opakowań
  • - Obsługa Klienta

Nasze oczekiwania od kandydata:

  • - Czynne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
  • - Dobra znajomość topografii Warszawy i okolic
  • - Umiejętność współpracy z Klientem
  • - Wysoka kultura osobista
  • - Dyspozycyjność i komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, karta Benefit, system dopłaty do posiłków na miejscu)
  • Szkolenia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Nie wymagamy posiadania własnego samochodu