09.07.2018

 

Informujemy, że w dniu 09.07. 2018 r. nastąpiła rejestracja połączenia spółek Auchan Polska sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie ( „Spółka Przejmująca”) oraz „Auchan E-Commerce Polska” sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, Arel sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, Elea Polska sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie, i Arel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Piasecznie ( „Spółki Przejmowane”).

W związku z tym z dniem 09.07.2018 r. nastąpiło przejęcie spółki „Auchan E-commerce Polska” sp. z o.o. przez Auchan Polska sp. z o.o.

W wyniku połączenia Spółka Przejmująca tj. Auchan Polska sp. z o.o. stała się stroną wszystkich umów zawartych pomiędzy Państwem a spółką „Auchan E-Commerce Polska” sp. z o.o. Wszystkie prawa i wszystkie zobowiązania Spółek Przejmowanych, w tym spółki „Auchan E- Commerce Polska” sp. z o.o., stały się prawami i zobowiązaniami Spółki Przejmującej tj. Auchan Polska sp. z o.o.

W związku z powyższym z dniem 10.07.2018 r. nastąpi zmiana:

- Regulaminu Cyfrowego Konta Auchan i sklepu Auchan Direct;

- Regulaminu świadczenia usługi Newslettera przez Auchan Direct;

gdzie w miejsce spółki przejętej: „Auchan E-Commerce Polska” sp. z o.o. wejdzie spółka  Auchan Polska sp. z o.o.

Zmiana Regulaminu Cyfrowego Konta Auchan i sklepu Auchan Direct nie będzie miała wpływu na zamówienia złożone do daty wejścia w życie zmiany Regulaminu, tj. do dnia 09.07.2018 r.


29.03.2018

UWAGA

 
Szanowni Państwo

Informujemy, że dostarczamy zakupy zamówione przez internet JEDYNIE poprzez stronę www.auchandirect.pl na terenie Warszawy i okolic.

Nie odpowiadamy za jakość, czy terminowość zakupów złożonych poprzez inne strony internetowe.

 
Z poważaniem
 
Dorota Patejko
Dyrektor ds. Komunikacji
Auchan Polska
 
 

21.01.2017

WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW

 
Szanowni Państwo
 

Spływają do nas sygnały o tym, że ktoś organizuje konkursy na Facebook, podszywając się pod naszą sieć. Wszystkie oficjalne konkursy Auchan są zawsze ogłaszane tylko i wyłącznie na naszych stronach www.auchan.plwww.auchandirect.pl lub oficjalnym profilu Facebook Klub Auchan Direct www.facebook.com/KlubAuchanDirect

Jeśli natraficie Państwo na konkurs, który odbywa się poza naszą stroną www.auchan.pl lub www.auchandirect.pl lub oficjalnym profilu Facebook Klub Auchan Direct www.facebook.com/KlubAuchanDirect pod żadnym pozorem nie klikajcie w linki tam zawarte - mogą one ingerować w ustawienia prywatności konta, Wasze dane osobowe, a nawet pieniądze.

Prosimy zatem o niewpisywanie żadnych słów na innych stronach!

Prosimy, aby nie rozsyłać takich fałszywych fanpageów wśród swoich znajomych. TO JEST PRÓBA WYŁUDZENIA PIENIĘDZY.

Proszę, podajcie wiadomość dalej!

Auchan Polska zwróciła się już do Facebook z żądaniem zamknięcia tej strony, jak również podjęła działania zgłoszenia oszustwa do organów ścigania.

 
Z poważaniem
 
Dorota Patejko
Dyrektor ds. Komunikacji
Auchan Polska