Auchandirect.pl

Dokładamy wszelkich starań by oferowany przez nas asortyment w pełni odpowiadał Twoim potrzebom, a zakupy w naszym sklepie były łatwe, przyjemne i pozwalały Ci zaoszczędzać Twój czas i pieniądze nie wychodząc z domu. Nasza oferta to produkty najczęściej wybierane przez naszych klientów.  W AuchanDirect znajdziesz szeroką gamę produktów "Marki Podniesionego Kciuka", zwróć również uwagę na "Produkty marki Auchan" które oferują jakość znanych marek w przystępnej cenie - spróbuj - przekonasz się, że nie warto przepłacać!

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź naszą ofertę z działu "Produkty Świeże" stworzyliśmy go specjalnie dla Ciebie byś mógł zrobić kompletne zakupy nie odchodząc od ekranu komputera! Znajdziesz w nim: mięso, wędliny, sery, ryby, nabiał, oraz szeroki wybór produktów garmażeryjnych. 

Szeroki wybór mrożonek usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów niezależnie od pory roku. Rozsmakuj się w bogatej ofercie win i alkoholi z różnych zakątków świata.

Dla wygody zapracowanych i zajętych swoimi pociechami Mam stworzyliśmy dział "Mama i dziecko" - znajdziesz w nim szeroki wybór w artykułach do pielęgnacji oraz żywności dla dzieci. Z myślą o Tobie dodaliśmy produkty najbardziej potrzebne w utrzymaniu domu, w tym: żarówki, baterie, artykuły biurowe i samochodowe.

Jeżeli mimo wszystko nasza oferta wydaje Ci się niepełna jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pomysły. Wystarczy skorzystać z Formularza Kontaktowego.

 

Co oznaczaja ikony przy produktach

Produkty świeże

Produkty mrożone

Produkty marki Podniesionego Kciuka

 Produkty marki Auchan

Produkty Naturalnie