AuchanDirect został stworzony, aby zakupy spożywcze w Internecie stały się dostępne dla wszystkich. Wygoda Klientów jest dla nas bardzo ważna.

 

Zakupy zamówione za pośrednictwem naszego sklepu online można obecnie odebrać bez kosztów dostawy w wybranych punktach odbioru.

 

Wszystkie produkty wybierane są starannie przez wyszkoloną ekipę w naszym specjalistycznym magazynie przeznaczonym wyłącznie do obsługi zakupów przez Internet. Przygotowane zamówienie dostarczane jest do punktu odbioru za pośrednictwem naszej floty samochodowej wyposażonej w 3 strefy temperatur tak aby dla każdego rodzaju produktów zachowany był ciąg chłodniczy.

 

Dzięki temu odbierasz produkty najwyższej jakości.

 

Aktualna lista punktów odbioru:

- Sklep Moje Auchan, ul. Andersena 4, 01-911 Warszawa

- Coolomat sklep Auchan Supermarket, ul. Warszawska 94, 05-520 Konstancin-Jeziorna

- Placówka AuchanDirect - Park logistyczny LOGICOR, ul. Jana Pawła II 66 (Punkt odbioru), 05-500 Piaseczno - wjazd od ul. Jarząbka

- Sklep Moje Auchan, ul. Odkryta 62, 03-140 Warszawa

- Coolomat, ul Belgradzka 14, 02-793 Warszawa (przy ciągu pieszym do Metra Natolin)

- Coolomat, Al. Rodowicza 6, 02-786 Warszawa (obok stacji benzynowej)

- Coolomat, ul. Lanciego 10E, 02-792 Warszawa

- Coolomat, ul. Rybałtów 20, 02-886 Warszawa

- Coolomat, ul. Wańkowicza 5, 02-796 Warszawa

 

 

AuchanDirect nie dostarcza alkoholu dla zamówień odbieranych osobiście w punktach odbioru (nie dotyczy punktu odbioru w placówce AuchanDirect)

 

Coolomat - samoobsługowe urządzenie z regulowanymi strefami temperatur (umożliwiające przechowywanie produktów świeżych i mrożonek), służące do odbioru zamówionych Towarów.

 

W trakcie rozwoju usługi lista punktów odbioru będzie się zmieniać. O możliwości odbioru zakupów w  innych punktach będziemy informowali na bieżąco.

 Aby zamówić zakupy z odbiorem w punkcie odbioru podczas składania zamówienia, w 2gim kroku (WYBIERZ USŁUGĘ) należy wybrać zakładkę PUNKTY ODBIORU a następnie zaznaczyć wybrany punkt odbioru.


 

2017-09-08.jpg

Następnie wybierz datę odbioru oraz godzinę

cc2.jpg

 

Zakupy do punktu odbioru dowozimy bez kosztów dostawy.

 

Ważne! Przed pierwszą dostawą zdefiniuj swój adres główny oraz adres do faktury jeśli jest inny niż adres główny. Zamówienie odbierane w punkcie odbioru może być opłacone jest jedynie za pomocą karty kredytowej online. Formy płatności

 

8810529718302.jpg