Auchandirect.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak dostarczamy Twoje zakupy

Wszystkie samochody z naszej nowoczesnej floty mają 3 strefy temperatur stworzone do przechowywania różnych typów produktów, włącznie z produktami mrożonymi i świeżymi.

Obecnie Klient może zamówić zakupy z dostawą do domu lub do Biura oraz złożyć zamówienie z odbiorem osobistym w punkcie dostawy lub odbiorem w samoobsługowym urządzeniu

Zachowanie ciągu chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość naszego asortymentu. Nasz sklep przywiazuje do tego szczególną uwagę.

Nasze produkty nie są narażone na wahania temperatur podczas podróży z magazynu pod twoje drzwi. Nie są także dotykane przez innych klientów próbujących wybrać najlepszy egzemplarz.

Wszystkie samochody z naszej nowoczesnej floty są wyposażone w 3 strefy temperatur przeznaczone dla różnych typów produktów, wraz z mrożonkami i produktami świeżymi. Nasze samochody mają certyfikaty ATP, RRX oraz homologację RRC, która gwarantuje najwyższe standardy nieznane jeszcze w naszym kraju.

Mrożonki są transportowane w bezzapachowym bakteriostatycznym suchym lodzie o temperaturze -78.5 st. C.

Dlatego własnie AuchanDirect gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego od dostawcy aż do twojej lodówki. Kupujący nie są w stanie dokonać tego swoimi własnymi samochodami.

Przeszkoleni kierowcy starają się dostarczyć wszystkie artukuły w nienaruszonym stanie.