Ludwik - Tabletki do zmywarek super pack 100szt

Ludwik - Tabletki do zmywarek super pack 100szt

 0,40zł / szt

 

39 99

Opis produktu

Ludwik

Classic

Tabletki do zmywarek

Czyszczenie - wysoka skuteczność czyszcząca jest osiągana dzięki specjalnej kombinacji środków alkalicznych i enzymów, które usuwają trudne zabrudzenia: tłuszcze, przypalenia, jajka. Aktywny tlen wspomaga usuwanie zabrudzeń z herbaty i kawy. Ochrona stali nierdzewnej - specjalny inhibitor chroni sztućce przed korozją. Enzymy aktywne już w 30°C - skuteczna formuła pozwalająca myć naczynia w niskich temperaturach = oszczędność energii i pieniędzy. .

Zawartość opakowania: 100 tabletek po 20 g

Karton

100 x 20 g

100 sztuk po 20 g - 2 kg

Wyprodukowano w Polsce

ISO 9001 - Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością

Ludwik, system do zmywarek, all in one tabletki, classic tabletki, 5-funkcyjny proszek, sól ochronna, płyn nabłyszczający, płyn do czyszczenia zmywarki, Optymalny efekt zmywania, Ludwik Tabletki do zmywarek + Ludwik Sól ochronna do zmywarek + Ludwik Płyn nabłyszczający do zmywarek = Doskonały efekt,

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001,

Kraj produkcji - Polska

Składniki i wartości odżywcze

>30% fosforany, 5-15% związki wybielające na bazie tlenu, <5% polikarboksylany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa (Limonene)

doskonały efekt, oszczędność wody i energii w trosce o środowisko

Zdrowie i styl życia

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa: Ludwik Classic tabletki do zmywarek . Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Przechowywanie i stosowanie

Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Usunąć folię ochronną tabletki. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Ludwik Classic tabletki zaleca się używać razem z Ludwik solą ochronną i Ludwik płynem nabłyszczającym do zmywarek niezależnie od stopnia twardości wody. W przypadku wybrania krótkiego cyklu mycia lub gdy tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca sie umieszczenie jej na dnie zmywarki. Dozowanie: 1 tabletka/1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia.

Sposób stosowania: Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Usunąć folię ochronną tabletki. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Ludwik Classic tabletki zaleca się używać razem z Ludwik solą ochronną i Ludwik płynem nabłyszczającym do zmywarek niezależnie od stopnia twardości wody. W przypadku wybrania krótkiego cyklu mycia lub gdy tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Dozowanie: 1 tabletka / 1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia.

Producent / dystrybutor

Adres producenta: GRUPA INCO S.A. ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa,

Adres zwrotny: GRUPA INCO S.A. ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa, tel. 22 711 59 00, info.produkty@inco.pl, www.ludwik.pl, www.inco.pl,