Regulamin

Warunki świadczenia usługi newslettera przez AuchanDirect.pl:

1.    Usługa newslettera jest świadczona drogą elektroniczną przez Auchan E-Commerce Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno (dalej „AuchanDirect.pl”).

Administratorem danych osobowych Zamawiających jest „Auchan E-Commerce Polska” Sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno. Dane przetwarzane są w celu świadczenia usługi newslettera. Podanie danych (adresu e-mail) jest dobrowolne, ale niezbędne do subskrypcji newslettera. Zamawiającym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

2.   Świadczenie usługi newslettera polega na cyklicznym przesyłaniu środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowych przez AuchanDirect.pl, w szczególności dotyczących aktualnych ofert, ofert specjalnych, promocji oraz rabatów udzielanych Zamawiającym, dotyczących AuchanDirect.pl.

3.   Usługa świadczona jest dla Zamawiających, posiadających konto w sklepie AuchanDirect.pl, którzy wyrazili chęć otrzymywania wybranego newslettera. Usługa świadczona jest nieodpłatnie.

4.  Aby otrzymywać newsletter AuchanDirect.pl, Zamawiający zaznacza wybraną opcję pod formularzem rejestracyjnym, zamawiając określony newsletter. Subskrypcja newslettera rozpoczyna się z chwilą dokonania zamówienia.

5.   Wysyłanie newslettera może być w każdym momencie anulowane przez Zamawiającego. W celu rezygnacji z newslettera, Zamawiający loguje się na swoje Konto i w zakładce „Newsletter” zmienia ustawienia poprzez odznaczenie wybranej opcji.

6.  Żądanie zaprzestania wysyłania newslettera zostaje niezwłocznie potwierdzone przez AuchanDirect.pl poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej Zamawiającego.

7.   Zamawiający może w każdym momencie dokonać ponownego zamówienia newslettera poprzez zalogowanie się na swoje konto i zmianę ustawień w zakładce „Newsletter”.

8.   Administratorem danych osobowych Zamawiających jest Auchan E-Commerce Polska Sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 66, 05-500 Piaseczno. Dane są przetwarzane w celu przesyłania zamówionego newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do skorzystania z usługi. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści danych i prawo ich poprawiania.

9.   W kwestiach nieuregulowanych w niniejszych zasadach znajduje zastosowanie Regulamin AuchanDirect.

 

Jak zapisać się na newsletter:

Jeżeli nie masz jeszcze konta użyj formularza w stopce strony:

 

Lub zarejestruj się w naszym sklepie i zaznacz opcję

Jeżeli masz już konto, a nie zapisałeś się na newsletter wystarczy, ze wejdziesz w moje konto - moje newslettery, zaznaczysz swoją zgodę i zapiszesz zmiany. W nagłówku otrzymasz potwierdzenie subskrybcji.

 

 
 

Kliknij i zobacz przykłady newsletterów które będziesz otrzymywać od AuchanDirect.pl. Bądź na bieżąco z nowościami!



 
Informacje o nowych produktach i promocjach Informacje o ciekawych kategoriach produktów Informacje o akcjach specjalnych