Regulamin

1. Bezpieczeństwo Płatności

Płatność przy odbiorze odbywa się poprzez homologowany, przenośny terminal płatniczy, obsługujący następujące karty płatnicze:

 

elektroniczne: Maestro, Visa Electron

wypukłe: Visa, MasterCard i Diners Club

prywatne: Cetelem, Sygma Bank, Lukas

 

Transakcje online są realizowane z zastosowaniem bezpiecznego protokołu https, przy współpracy jednym z największych agentów rozliczeniowych w Polsce - eService.

eService posiada kilkunastoletnie doświadczenie w rozliczaniu transakcji płatniczych. Bezpieczeństwo transakcji potwierdzają systemy zabezpieczeń takie jak:

*3D Secure

*TLS 1.2

*bieżacy monitoring wszystkich transakcji

 

2. Bezpieczeństwo Produktów

AuchanDirect.pl gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego zaczynając od dostawców, a kończąc na Twojej lodówce/zamrażarce. Nigdy nie byłeś w stanie dokonać tego robiąc zakupy samodzielnie i transportując je swoim samochodem.

Każdy z samochodów naszej nowoczesnej floty posiada 3 strefy temperatur przeznaczone do przechowywania różnych rodzajów produktów w tym mrożonek oraz produktów świeżych.

Zachowywanie łańcucha chłodniczego gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość artykułów z naszego asortymentu. W naszym sklepie przywiązujemy do tego szczególną uwagę.

Dzięki temu oferowane przez nas produkty nie są narażone na wahania temperatur podczas drogi z magazynu pod Twoje drzwi. Nie są też dotykane przez wiele osób poszukujących odpowiednich egzemplarzy dla siebie. Co sprawia, że w AuchanDirect.pl możesz bez wahania kupować produkty z każdej kategorii.