Szanowni Państwo,

 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w celu ułatwienia dokonywania zakupów w AuchanDirect, pragniemy poinformować, o nowej możliwości odbioru osobistego dokonanych Zamówień w samoobsługowych urządzeniach z regulowanymi strefami temperatur. W momencie uruchomienia nowa forma odbioru Zamówień będzie dostępna we wskazanych na stronie internetowej lokalizacjach w zakładce „Punkty odbioru”.
 
W związku z nową funkcjonalnością w zakresie odbioru osobistego dla użytkowników zarejestrowanych do godziny 12:59 w dniu 2 listopada 2017 r. w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nich maila ulegnie zmianie Regulamin sklepu internetowego AuchanDirect.
 
W treści Regulaminu dodano postanowienia dotyczące zasad dostaw Zamówień do samoobsługowych urządzeń i ich odbioru. Dokonano również zmian pod kątem aktualności, przejrzystości treści Regulaminu.
 
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.
 
Zmieniony Regulamin oraz dotychczas obowiązujący Regulamin dostępny na stronie internetowej sklepu internetowego AuchanDirect.pl. (link)
 
Zmiana Regulaminu sklepu internetowego AuchanDirect nie będzie miała wpływu na zamówienia złożone do daty wejścia w życie zmiany Regulaminu.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty bok.direct@auchan.pl lub pod numerem telefonu 22 726 33 00, czynnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 23:00 (opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta Klient).
 
W przypadku braku akceptacji zmiany Regulaminu, Klientowi, który dokonał rejestracji Konta Klienta w sklepie internetowym przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi Konta Klienta. Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania na adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacji o zmianie Regulaminu przez przesłanie AuchanDirect za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bok.direct@auchan.pl żądania usunięcia Konta Klienta wraz ze wskazaniem adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) aktualnie zarejestrowanego w sklepie internetowym.
 
Dla osób, które zarejestrują się od godziny 13:00 w dniu 2 listopada 2017 r. obowiązywał będzie nowy Regulamin pod linkiem