Szanowni Państwo,

w związku ze zmieniającymi się przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, aby spełnić najwyższe standardy w zakresie przetwarzania Państwa danych osobowych dla Użytkowników zarejestrowanych do dnia 10.05.2018 r. w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Nich maila ulegnie zmianie Regulamin Cyfrowego Konta Auchan oraz sklepu Auchan Direct (dalej: „Regulamin”).

Dla osób, które zarejestrują Cyfrowe Konto Auchan od dnia 11.05.2018 r. obowiązywał będzie nowy Regulamin.

Dzięki temu w Regulaminie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania przez Auchan Direct danych osobowych w celu skorzystania z Cyfrowego Konta Auchan i dostępnych w nim funkcjonalności oraz dokonywania zakupów w sklepie Auchan Direct.

Dla ułatwienia na stronie internetowej Auchan Direct oraz w Aplikacji Mobilnej Auchan udostępniamy Państwu wersję Regulaminu dla Użytkowników zarejestrowanych do dnia 10.05.2018 r. , oraz nowy Regulamin dla Użytkowników zarejestrowanych od dnia 11.05.2018 r.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Zmiana Regulaminu nie będzie miała wpływu na zamówienia złożone do daty wejścia w życie zmiany Regulaminu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty bok.direct@auchan.pl lub pod numerem telefonu 22 726 33 00, czynnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 23:00 (opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta Klient).

W przypadku braku akceptacji zmiany Regulaminu, Klientowi, który dokonał rejestracji Cyfrowego Konta Auchan do dnia 10.05.2018 r. przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi Cyfrowego Konta Auchan. Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania na adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacji o zmianie Regulaminu przez przesłanie Auchan Direct za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bok.direct@auchan.pl żądania usunięcia konta Klienta wraz ze wskazaniem adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) aktualnie zarejestrowanego Cyfrowego Konta Auchan.

Z wyrazami szacunku,

Zespół sklepu internetowego AuchanDirect.pl