Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że chcąc umożliwić korzystanie z Cyfrowego Konta Auchan oraz z Aplikacji Mobilnej Auchan, dla użytkowników zarejestrowanych przed dniem 07 lutego 2018 roku w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez nich maila ulegnie zmianie Regulamin sklepu internetowego AuchanDirect.

Dzięki powyższym funkcjom będziecie mogli Państwo przeglądać oferty i promocje Auchan oraz zarządzać swoimi danymi i zgodami marketingowymi.

Aplikacja Mobilna Auchan będzie dostępna w sklepach App Store i Google Play od dnia 07 lutego 2018 roku.

W treści Regulaminu dodano postanowienia dotyczące zasad funkcjonowania Cyfrowego Konta Auchan oraz możliwości korzystania z Aplikacji Mobilnej Auchan. Dokonano również zmian pod kątem aktualności, przejrzystości treści Regulaminu.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Zmieniony Regulamin oraz dotychczas obowiązujący Regulamin dostępny jest na stronie internetowej sklepu internetowego AuchanDirect.pl.

Zmiana Regulaminu sklepu internetowego AuchanDirect nie będzie miała wpływu na zamówienia złożone do daty wejścia w życie zmiany Regulaminu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod adresem poczty bok.direct@auchan.pl lub pod numerem telefonu 22 726 33 00, czynnym od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 23:00 (opłata jak za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z pakietem taryfowym dostawcy usług, z którego korzysta Klient).

W przypadku braku akceptacji zmiany Regulaminu, Klientowi, który dokonał rejestracji Konta Klienta w sklepie internetowym przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy o świadczenie usługi Konta Klienta. Oświadczenie o wypowiedzeniu umowy można złożyć w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania na adres poczty elektronicznej (adres e-mail) informacji o zmianie Regulaminu przez przesłanie AuchanDirect za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: bok.direct@auchan.pl żądania usunięcia Konta Klienta wraz ze wskazaniem adresu poczty elektronicznej (adresu e-mail) aktualnie zarejestrowanego w sklepie internetowym.

Dla osób, które zarejestrują się od dnia 07 lutego 2018 r. obowiązywał będzie nowy Regulamin dostępny pod linkiem Regulamin

Z wyrazami szacunku

Zespół sklepu internetowego AuchanDirect.pl